O firmie

Biuro projektowe PRO-DOM zostało założone na początku 2000 roku przez mgr inż. Tomasza Kłosowskiego. Właściciel firmy jest doświadczonym konstruktorem z uprawnieniami do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, absolwentem Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Lądowej. Fakt założenia własnego biura poprzedzony był kilkuletnią pracą w krakowskich oraz lokalnych biurach projektowych. Od początku swojego istnienia biuro PRO-DOM nastawione jest na kompleksową oraz rzetelną obsługę klienta. Przez lata swej działalności nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie projektowania konstrukcji stalowych, żelbetowych, murowych i drewnianych, a biuro powoli rozrastało się o nowych pracowników. Posiadamy doświadczony, kreatywny i zgrany zespół inżynierów zdolnym podołać każdemu wyzwaniu.

Głównym profilem naszej działalności są projekty branży konstrukcyjnej. Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami wszystkich branż poszerzyliśmy nasza ofertę o wielobranżowe projekty architektoniczno-budowlane. Kolejnym etapem rozwoju firmy było zaoferowanie klientom tego, do czego od początku dążyliśmy - kompleksowej obsługi klienta. Obecnie inwestor wszystkie sprawy związane z inwestycją budowlaną przekazuje w nasze ręce. Biuro nasze zajmuje się kompleksową obsługą całego procesu inwestycyjnego zarówno od strony projektowej jak i urzędowej łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Nie istnieja dla nas ograniczenia dotyczące lokalizacji inwestycji. Nasze realizacją rozrzucone są po całym kraju, posiadamy również realizacje poza granicami Polski. Stawiamy na bezpośredni kontakt z inwestorem, jednakże biorąc pod uwagę specyfikę obecnych czasów kontakt mailowy czy telefoniczny nie jest problemem. 

Dzięki współpracy z firmami wykonawczymi możemy zaproponować inwestorowi już na etapie projektu kosztorys projektowanych robót oraz realizację samej inwestycji.

Efektem naszej pracy jest blisko 1600  wykonanych dokumentacji projektowych o szerokim przekroju tematycznym, począwszy od budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, poprzez budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe i obiekty produkcyjne, a na obiektach przemysłowych i drogach skończywszy. Praktycznie wszystkie nasze projekty zostały zrealizowane. Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat owocuje gotowością do podejmowania każdego wyzwania projektowego.

Wszystkie projekty wykonujemy ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność, estetykę i perfekcyjność detalu. Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić stały, wysoki poziom usług. Naszym celem nadrzędnym jest dobro klienta. Każdy nasz klient jest dla nas kimś wyjątkowym. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, zawsze gotowi aby doradzić lub odpowiedzieć na pojawiające się pytania. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody wspomagania procesu projektowania. Dzięki stosowaniu specjalistycznego oprogramowania możemy projektować wszelkie układy konstrukcyjne o dużym stopniu komplikacji.

Kim są nasi klienci

  1. Klienci indywidualni
  2. Firmy
  3. Jednostki budżetowe
  4. Biura projektowe
Zaufali nam: